Răspunsul vostru? Măcar o dată-n zi, să răspândiți și voi lumina! (Costel Zăgan)
Eu n-am urât pe nimeni niciodată. (Horia Zilieru)
”Sunt oameni atât de nenorociți, că nici măcar n-au un corp” (Cesar Vallejo)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu