Răspunsul vostru? Măcar o dată-n zi, să răspândiți și voi lumina! (Costel Zăgan)
Doar eu sunt ereticul care dă cu barda în liniște. (EMIL BOTTA)
”Sunt oameni atât de nenorociți, că nici măcar n-au un corp” (Cesar Vallejo)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu